HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

Hong Kong Sunrise Materials CO., Limited

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDrut stalowy

SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych

Chiny HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED Certyfikaty
Chiny HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED Certyfikaty
Sunrise jest bardzo odpowiedzialnym dostawcą, współpracujemy z nim od prawie 10 lat

—— Pan Walter Diller

Kupujemy GL i PPGL od Sunrise Steel, jestem bardzo zadowolony z jakości G550 i dobrej nie wyblakłej funkcji PPGL.

—— Pani Della

Pas GI ang GL, który wysłałeś do nas, jest bardzo dobry, nie musimy się martwić o masę powłoki cynkowej i teloradzkiej.

—— Pan Hugo Ambus

Im Online Czat teraz

SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych

SWRH82B SWRH70B Hot Rolled Steel Wire Rod For Construction Material
SWRH82B SWRH70B Hot Rolled Steel Wire Rod For Construction Material SWRH82B SWRH70B Hot Rolled Steel Wire Rod For Construction Material SWRH82B SWRH70B Hot Rolled Steel Wire Rod For Construction Material SWRH82B SWRH70B Hot Rolled Steel Wire Rod For Construction Material

Duży Obraz :  SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa
Nazwa handlowa: SUNRISE
Orzecznictwo: ISO 9001-2008
Numer modelu: 5,5 mm do 14 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 ton
Cena: As Per The Market Price
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie nadające się do żeglugi
Czas dostawy: 15-40 dni
Zasady płatności: 100% L / C w zasięgu wzroku lub 20% depozytu, zrównoważone płatne przed wysyłką
Możliwość Supply: 50 000 ton miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Standard: SAE1008 / SAE1006 Gatunek stali: SWRH82B SWRH70B
Waga cewki: 1,8 ~ 2,5 tony Nazwa produktu: Walcówka
Stosowanie: Materiały budowlane Średnica: 5,5-14 mm
Powierzchnia: Gładki
High Light:

steel wire coil

,

galvanized wire rope

 

SWRH82B SWRH70B Walcowana na gorąco stal walcowana na materiały budowlane

 

 

Opis produktu:

 

Walcówka jest wyrobem stalowym walcowanym na gorąco, sklasyfikowanym jako kształt.Jest to walcowany produkt ze stopu lub zwykłej stali węglowej, wytwarzany z półwyrobów, głównie kęsów.Ma okrągły, prostokątny lub inny przekrój.W przypadku nabojów jego średnica wynosi od 5,5 mm do 14 mm.Walcówka jest zwijana w kręgi i transportowana w tej formie.

 

Zwój walcówki jest utrzymywany w jednostce z co najmniej czterema stalowymi taśmami w kierunku poprzecznym i transportowany oraz przechowywany bez dalszego pakowania.Przed nałożeniem taśmy stalowej walcówka musi być wystarczająco ściśnięta.Taśma jest mocowana w kierunku poprzecznym za pomocą pojedynczego obwodowego paska, tak że taśma nie ślizga się i nie powoduje rozpadu kręgu.

 

Zwoje walcówki należy obchodzić się ostrożnie ze względu na ich wrażliwość na uszkodzenia mechaniczne.Uszkodzeniom można zapobiec poprzez prawidłowe obchodzenie się i stosowanie odpowiedniego sprzętu do przenoszenia i zawiesi (np. Poprzeczki, haki C, trzpienie do kręgów, zawiesia pasowe, zawiesia łańcuchowe).Podnoszenie lub odkładanie zwojów walcówki z nadmierną siłą powoduje odkształcenie, które jest szkodliwe dla dalszej obróbki.Należy również wziąć pod uwagę dopuszczalną nośność zawiesi i sprzętu do podnoszenia oraz udźwig zawiesia.Jeśli metalowa taśma zostanie uszkodzona lub zerwana, zwoje drutu poluzują się i mogą spowodować splątanie walcówki lub inne uszkodzenia.Poluzowane zwoje walcówki powodują problemy podczas przenoszenia i rozwijania przed dalszą obróbką.

 

 

Specyfikacja produktu:

 

SWRH82B SWRH70B Walcowana na gorąco stal walcowana na materiały budowlane
średnica tolerancja waga na cewkę wspólna ocena
2-16MM ± 0,03 1,8-2,5tonów SAE1006 SAE1008 SAE1022
Długość w kręgach zgodnie z wymaganiami klientów
Międzynarodowy standard ISO 9001; 2008
Standard ASTM A 53 / BS 1387-1985
Materiał Q195 / Q215 / Q235 / Q345
Kategoria produktu : Metalurgia, minerały i energia
Technika: walcowane na gorąco
Uszczelka W pakietach lub zgodnie z wymaganiami klientów
Stosowanie

1. do procesu, rysowania lub wkręcania

2. do budowy

Rynek Główny: Bliski Wschód, Afryka, Ameryka Północna i Południowa, Europa Wschodnia i Zachodnia, Azja Południowa i Południowo-Wschodnia, Australia
Miejsce pochodzenia Chiny
Kod HS: 7306309000
Wydajność 50000 ton / miesiąc
Uwagi

1) Termin płatności: T / T.

2) Warunki handlowe: FOB / CFR / CIF

 

 

Podanie:

 

Walcówka jest używana do wielu produktów.Jest to surowiec do ciągnienia drutu.Różne zastosowania walcówki obejmują liny stalowe, sprężyny elektrodowe, druty kolczaste, wzmocnienie stalowe do przewodów aluminiowych i betonu sprężonego, siatki druciane, elementy złączne, komponenty samochodowe i producentów sprzętu.Główne zastosowania walcówki opisano poniżej:

 1. Walcówka ze stali miękkiej - Walcówka ze stali miękkiej jest wykonana ze stali o niższej zawartości węgla.Jego zawartość węgla jest mniejsza niż 0,22%.Służy do produkcji różnego rodzaju drutów stalowych, gwoździ oraz oplotów drutowych.
 2. Walcówka ze stali sprężynowej - Głównym zastosowaniem walcówki ze stali sprężynowej są sprężyny śrubowe i stabilizatory.Istnieją dwa rodzaje stali sprężynowych: sprężyny śrubowe i drążki skrętne wytwarzane w procesie formowania na gorąco i używane do zawieszeń samochodów;i sprężyny druciane wykonane metodą formowania na zimno i stosowane w elektronice, maszynach precyzyjnych i meblach.Walcówka na sprężyny musi mieć wysokie granice elastyczności, aby zapobiec odkształceniom plastycznym.Musi również mieć powierzchnię wolną od wad, aby zapewnić wysokie granice zmęczenia i dobrą precyzję wymiarową dla lepszej pracy.
 3. Walcówka ze stali łożyskowej - Walcówka ze stali łożyskowej wymaga wysokiego stopnia trwałości, aby wytrzymać powtarzające się obciążenia i obroty z dużą prędkością podczas pracy.Ten typ walcówki jest stosowany w różnych częściach maszyn przemysłowych, w tym w łożyskach kulkowych i pierścieniowych.
 4. Walcówka ze stali węglowej do przędzenia na zimno (CHQ) - Zwykły walcówka ze stali węglowej do przędzenia na zimno jest walcowana na zimno, kuta lub wytłaczana w celu wykonania śrub, nakrętek lub śrub stosowanych szeroko w częściach samochodowych i maszynach przemysłowych.Ta jakość stali wymaga ścisłej kontroli jakości, ponieważ stal jest umieszczana w trudnych warunkach pracy i używana do specjalnych celów.Dlatego należy obchodzić się z nim z najwyższą ostrożnością, aby uniknąć uszkodzeń powierzchni.
 5. Walcówka do drutów rdzeniowych elektrod otulonych - W celu zagwarantowania ciągliwości walcówki przeprowadzana jest operacja powolnego chłodzenia walcówki oraz kontrola odchyleń specyfikacji technicznej.Wymagana jest dokładna kontrola elementów, aby zapewnić spawalność i jakość stopu.Pręty są używane do spawania ogólnego drutu elektrodowego, drutu do spawania łukowego w osłonie CO2 oraz drutu do spawania łukiem krytym.
 6. Walcówka ze stali wysokowęglowej - Walcówka ze stali wysokowęglowej wymaga mikrostruktury drobnoziarnistego perlitu, aby zachować wysoką wytrzymałość i zapewnić ciągliwość drutu.Ta stal jest używana w linach stalowych, sprężynach precyzyjnych, drutach kulkowych.Służy również jako druty zbrojeniowe do betonu sprężonego.
 7. Walcówka do kordu oponowego - Ta jakość walcówki jest ciągniona do 0,4-0,15 mm.Kordy opon są zwykle wykonane z walcówki ze stali wysokowęglowej.Kord stalowy służy do wzmocnienia trwałości opon samochodowych.Ten rodzaj walcówki wymaga szczególnie czystej i wytrzymałej stali.
 8. Walcówka do stali o wysokiej wytrzymałości (HSS) - Ta stal z prętów z betonu sprężonego jest stosowana do wzmacniania betonu w słupach telegraficznych i pali.Strukturalna stal węglowa zawierająca śladowe ilości boru lub dużą ilość krzemu jest poddawana obróbce cieplnej z wysoką częstotliwością w celu wytworzenia walcówki tej jakości.W porównaniu ze stalą miękką ten typ stali ma wyższe limity sprężystości i mniejszą relaksację.
 9. Walcówka automatowa ze stali węglowej– W tym typie walcówka wykonana jest ze stali automatowej z dodatkiem elementów automatowych, takich jak P, Pb, Bi i S.Ten gatunek walcówki stalowej stosowany jest w precyzyjnych częściach samochodów oraz w komponentach sprzętu AGD.
 10. Walcówka do drutu fortepianowego - te walcówki są często używane do produkcji drutu o wysokiej wytrzymałości, drutu stalowego z betonu sprężonego o niskiej relaksacji (LRPC) i drutu muzycznego.Ta jakość walcówki jest wykonana ze stali wysokowęglowej o doskonałej ciągliwości włókna, wysokiej wytrzymałości i odporności na zmęczenie.
 11. Walcówka ze stali stopowej do zastosowań konstrukcyjnych maszyn - Walcówka wykonana z tej stali jest stosowana głównie do połączeń części mechanicznych, takich jak śruby i nakrętki o dużej wytrzymałości.Służy również do dostarczania siły napędowej.Zwykle jest to stal stopowa o wysokiej wytrzymałości dzięki dodatkowi pierwiastków stopowych, takich jak chrom, nikiel, molibden itp.

 

Pakowanie i wysyłka

Ogólne metody pakowania:

1. Pakowanie nago

2. Zapakowana blacha żelazna na obu końcach

SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych 0

Szczegóły kontaktu
HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Betty Su

Tel: 13790306058

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)