aboutus

HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED
1 2 3 4 5
HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: WSCHÓD SŁOŃCA
Ilość pracowników: 500~1000
Coroczne wyprzedaże: 40 millions- 50 millions
Rok założenia: 2001
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Hong Kong Sunrise Group to zorientowana na klienta, innowacyjna firma, której celem jest wartość, która produkuje, przetwarza i dystrybuuje wyroby stalowe oraz usługi na całym świecie. Z biegiem lat grupa zbudowała bazy produkcyjne i przetwórcze żelaza i stali we Wschodnich i Północnych Chinach o rocznej wydajności ponad 1 mln ton i dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży na całym świecie. Grupa zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników, a łączne aktywa sięgają 50 milionów dolarów.
Nasze główne produkty obejmują poniżej kilka różnych typów:

  1. Płaska stal - HRC, CRC, GI, GL, PPGI, PPGL
  2. Stal przekrojowa --- wiązka H, ​​wiązka, pręt kanałowy, pręt kątowy, rura okrągła, rura czworokątna, kratka T
  3. Long Steel - zdeformowany pręt, walcówka
  4. Malowanie proszkowe
  5. Wełna szklana

Nasza fabryka znajduje się w pięknym nadmorskim mieście Szanghaj, w Tianjin, z wygodnym transportem, który obejmuje duże bazy produkcyjne i ponad dwustu profesjonalnych techników. Nasze produkty obejmują stal walcowaną na zimno, stal galwanizowaną, stal galvalume i wstępnie malowaną stal, itp.

Posiadamy również nasze dwa akcesoria, fabryki materiałów budowlanych, jeden znajduje się w Guangzhou, fabrykę farb proszkowych Yinda, a drugi to materiały inuslacyjne w Tianjin, które dostarczają materiały izolacyjne z wełny szklanej i wełny mineralnej.
Poniżej znajduje się informacja o linii produkcyjnej:

1. Linie produkcyjne walcowane na zimno ---- 4 linie

2. Ocynkowane linie produkcyjne ---- 4 linie

3. Linie produkcyjne Galvalume ---- 2 linie

4. Wstępnie malowane linie produkcyjne ---- 4 linie


Nasze produkty sprzedają się dobrze w kraju i ponad 70 krajach i regionach na całym świecie, głównie w Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Turcji i Afryce, Europie i tak dalej.

Zapewniamy klientom doskonałą i interaktywną usługę opracowywania i projektowania, produkcji i instalacji, testowania i szkoleń oraz kładziemy nacisk na zasadę biznesową "zapewnienia jakości" i "rzetelnej reputacji".

Z poważaniem pragniesz wzmocnić relacje biznesowe z przyjacielem zarówno w kraju jak i za granicą, twórczą piękną przyszłość!

Historia

Pod koniec lat 90. nasz założyciel, pan Xu, pracował w południowych Chinach jako kierownik ds. Sprzedaży i marketingu w dużej hucie stali. W tym okresie Pan Xu zdał sobie sprawę z potrzeby centrum usług metalowych, które byłoby w stanie dostarczyć klientom, którzy nie byli w stanie kupić metalu w ilościach młynowych.

W 2001 r. Pan Xu założył Hongkong Sunrise Materials Co., LTD. Firma została uruchomiona na małą skalę w wynajętych kwaterach o powierzchni około 3500 stóp kwadratowych. W początkowych latach jego istnienia nastąpił wzrost firmy, ponieważ na początku wszystko było trudne.

Po bohaterskich wysiłkach mających na celu redukcję kosztów nasze produkty stalowe zostały wyeksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie.

W 2005 roku z powodzeniem zbadał i podzielił się niektórymi blokami dla Fabryki Młynów w Tianjin i Szanghaju, produkującymi głównie wyroby stalowe, stal walcowaną na zimno, blachę galwanizowaną i stal galwanizowaną, PPGI i PPGL;

W 2008 roku, od czasu do czasu rozmawiając z przyjaciółmi, zauważył dobrą perspektywę popytu na wełnę szklaną, zbadał fabrykę w Tianjin;

W 2010 r. Dwóch jego przyjaciół z Indonezji zaproponowało, by prowadzić działalność w zakresie malowania proszkowego, przeprowadził dochodzenie i odkrył, że w Indonezji prawie nie ma fabryki barwników w proszku, ale zapotrzebowanie tam było, a następnie szybko wykorzystał tę okazję i założył firmę Yinda Lakierowanie proszkowe z panem Shao i panem Alexem w Guangzhou.

Usługa

1. Próbka może być oferowana bezpłatnie, jeśli ilość nie jest zbyt duża.

2. Mamy czasem zapasów dla niektórych rozmiarów specjalnych i może dostarczyć w krótkim czasie.Wiele stylów dla swoich wyborów.

3. Zamówienie OEM i ODM są akceptowane, Każdy rodzaj drukowania logo lub projektu są dostępne.

4. Dobra jakość + cena fabryczna + szybka reakcja + niezawodna usługa, jest tym, co staramy się zaoferować

5. Wszystkie nasze produkty są produkowane przez naszych profesjonalnych robotników i mamy nasz wysokoefestowy zespół handlu zagranicznego, możesz całkowicie uwierzyć w naszą usługę.

6. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży stali, dbamy o każde zamówienie z naszej strony.

7. Konkurencyjna cena i jakość z naszej własnej fabryki

8. Zatwierdzone przez ISO9001, CE, SGS każdego roku

9. Najlepsza usługa z 24 godzinną odpowiedzią

10. Elastyczna płatność przy pomocy T / T, L / C, paypal, banku kunlun itp

11. Płynna zdolność produkcyjna (50000 ton / miesiąc)

12. Szybka dostawa i standardowy pakiet eksportowy

Nasz zespół

Wierzymy w demonstrację postawy "jednego zespołu" i jest prowadzony przez nasz pełny zespół partnerów przez Sunrise i praktyki. Nasi partnerzy kierują firmą w naszej misji dostarczania bezprecedensowych wyników dla naszych klientów, naszych pracowników i społeczności.

Budowanie zespołów wysokiej wydajności jest tym, co robimy od 2001 roku. Szkolenie to obejmuje działania z zakresu budowania zespołu, które są wciągające i dynamiczne. Nasz zespół budował działania odzwierciedlające nasze wyzwania biznesowe i ułatwiający sensowną dyskusję, która zapewnia solidną wartość dla naszego zespołu i mierzalne wyniki biznesowe dla naszej firmy.

Szczegóły kontaktu