aboutus
Linia produkcyjna

Istnieją 4 linie produkcyjne walcowane na zimno

4 ocynkowane linie produkcyjne

4 Linie produkcyjne Galvalume

2 Wstępnie pomalowane linie produkcyjne

OEM / ODM

Nasze produkty stalowe mogą być OEM, różni nabywcy wymagają wyrobów stalowych o różnej grubości, różnej szerokości, różnią się powierzchnią, różnymi kolorami, różnymi wzorami, niektóre wymagają długości, ale niektóre wymagają w zwojach lub rolkach. nie ma problemu, skontaktuj się bezpośrednio z nami, dostarczamy usługi OEM według twoich próbek lub opisów, nasz profesjonalny zespół sprzedaży i inżyniera opracuje idealne rozwiązanie dla wysokiej jakości i rozsądnej cenie.

R & D

Wszyscy członkowie naszego zespołu badawczo-rozwojowego poświęcają się poprawie jakości produktu i jego promocji, tak długo, jak długo zużywają.

Na przykład starali się, aby nasza stal G500 była tak twarda, jak powinna, proces ten zabrał nam 1 rok.

W przypadku stali pomalowanej wstępnie wykonano test porównawczy dla każdego z różnych parametrów eksperymentu, aby poprawić trwałość lakieru, więc czas życia naszego PPGI wynosi około 8-15 lat, pomógł również znaleźć farbę przy mniejszym zanieczyszczeniu.

W przypadku naszej wełny szklanej ciężko pracowali, aby osiągnąć niską absorpcję wilgoci i stabilne właściwości fizyczne.

W przypadku naszej farby proszkowej, nasi inżynierowie z powodzeniem podchodzą z trudnością techniczną i tworzą powłokę proszkową o niskiej tempreture, którą można skonsolidować w niskiej tempreture, powiedzmy około 160 cels degree na 15 minut lub 200 cels degree na 5 minut, oszczędzając energię w największym stopniu.

Szczegóły kontaktu