products

SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny (część lądowa
Nazwa handlowa: SUNRISE
Orzecznictwo: ISO 9001-2008
Numer modelu: 5,5 mm do 14 mm
Minimalne zamówienie: 500 ton
Cena: As Per The Market Price
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie nadające się do żeglugi
Czas dostawy: 15-40 dni
Zasady płatności: 100% L / C w zasięgu wzroku lub 20% depozytu, zrównoważone płatne przed wysyłką
Możliwość Supply: 50 000 ton miesięcznie
Szczegóły informacji
Standard: SAE1008/SAE1006 Gatunek stali: SWRH82B SWRH70B
Waga cewki: 1,8 ~ 2,5 tony Nazwa produktu: Walcówka
Stosowanie: Materiały budowlane Średnica: 5,5-14mm
Powierzchnia: gładki
High Light:

cewka z drutu stalowego

,

lina ocynkowana


opis produktu

 

SWRH82B SWRH70B Walcowana na gorąco stal walcowana na materiały budowlane

 

 

Opis produktu:

 

Walcówka jest wyrobem stalowym walcowanym na gorąco sklasyfikowanym swoim kształtem.Jest to wyrób walcowany ze stali stopowej lub zwykłej ze stali węglowej, wytwarzany z półfabrykatów, głównie kęsów.Ma przekrój okrągły, prostokątny lub inny.W przypadku nabojów jego średnica waha się od 5,5 mm do 14 mm.Walcówka jest zwijana w kręgi i transportowana w tej formie.

 

Krążek walcówki jest utrzymywany w jednostce z co najmniej czterema taśmami stalowymi w kierunku poprzecznym oraz transportowany i magazynowany bez dalszego pakowania.Przed nałożeniem taśmy stalowej walcówka musi być odpowiednio ściśnięta.Taśma mocowana jest w kierunku poprzecznym za pomocą pojedynczego paska obwodowego, tak aby taśma nie ślizgała się i nie powodowała rozerwania się zwoju.

 

Zwojami walcówki należy obchodzić się ostrożnie ze względu na ich wrażliwość na uszkodzenia mechaniczne.Uszkodzeniu można zapobiec poprzez prawidłową obsługę i stosowanie odpowiedniego sprzętu do przenoszenia i zawiesi (np. poprzeczki, haki C, trzpienie zwojów, zawiesia pasowe, zawiesia łańcuchowe).Podnoszenie lub opuszczanie zwojów walcówki z nadmierną siłą powoduje odkształcenia, które są szkodliwe dla dalszej obróbki.Należy również wziąć pod uwagę dopuszczalną nośność zawiesia i sprzętu do przenoszenia oraz udźwig podnośnika.Jeśli taśma metalowa jest uszkodzona lub pęknięta, zwoje drutu poluzują się, co może spowodować splątanie walcówki lub inne uszkodzenia.Poluzowane zwoje walcówki powodują problemy podczas przenoszenia i rozwijania przed dalszą obróbką.

 

 

Specyfikacja produktu:

 

SWRH82B SWRH70B Walcowana na gorąco stal walcowana na materiały budowlane
średnica tolerancja waga na cewkę wspólny stopień
2-16 MM ±0,03 1,8-2,5 tony sae1006 sae1008 sae1022
Długość w cewkach, zgodnie z wymaganiami klientów
Międzynarodowy standard ISO 9001;2008
Standard ASTM A 53 / BS 1387-1985
Materiał Q195/Q215/Q235/Q345
Kategoria produktu : Metalurgia, minerały i energia
Technika: walcowane na gorąco
Uszczelka W pakietach lub zgodnie z wymaganiami klientów
Stosowanie

1. Do procesu, rysunku lub śruby

2. Do budowy

Rynek Główny: Bliski wschód, Afryka, Ameryka Północna i Południowa, Europa Wschodnia i Zachodnia, Azja Południowa i Południowo-Wschodnia, Australia
Miejsce pochodzenia Chiny
Kod HS: 7306309000
Wydajność 50000 ton/miesiąc
Uwagi

1) Termin płatności: T / T

2) Warunki handlowe: FOB / CFR / CIF

 

 

Podanie:

 

Drut jest używany do wielu produktów.Jest to surowiec dla zespołów ciągnienia drutu.Różne zastosowania walcówki obejmują liny stalowe, elektrody sprężynowe, druty kolczaste, stalowe zbrojenie do przewodów aluminiowych i betonu sprężonego, siatki druciane, elementy złączne, części samochodowe i producenci sprzętu.Poniżej opisano główne zastosowania walcówki:

 1. Walcówka ze stali miękkiej – Walcówka ze stali miękkiej jest wykonana ze stali o niższej zawartości węgla.Jego zawartość węgla jest mniejsza niż 0,22%.Służy do produkcji różnego rodzaju drutów stalowych, gwoździ oraz zaplątania drutów.
 2. Walcówka ze stali sprężynowej – Głównym zastosowaniem walcówki ze stali sprężynowej są sprężyny śrubowe i pręty stabilizujące.Istnieją dwa rodzaje stali sprężynowych: sprężyna śrubowa i drążek skrętny wytwarzany przez formowanie na gorąco i stosowany w układzie zawieszenia samochodu;oraz sprężyny z drutu wykonane metodą formowania na zimno i stosowane w elektronice, maszynach precyzyjnych i meblach.Walcówka na sprężyny musi mieć wysokie granice sprężystości, aby zapobiec odkształceniom plastycznym.Musi również posiadać powierzchnię wolną od wad, aby zapewnić wysokie granice zmęczenia i dobrą precyzję wymiarową dla lepszej pracy.
 3. Stalowa walcówka łożyskowa – Stalowa walcówka łożyskowa wymaga wysokiego stopnia trwałości, aby wytrzymać powtarzające się obciążenia i duże prędkości obrotowe podczas pracy.Ten typ walcówki jest stosowany w różnych częściach maszyn przemysłowych, w tym w łożyskach kulkowych i łożyskach pierścieniowych.
 4. Walcówka ze stali węglowej do spęczania na zimno (CHQ) - Zwykła walcówka ze stali węglowej do spęczania na zimno jest walcowana na zimno, kuta lub wytłaczana w celu wykonania śrub, nakrętek lub śrub stosowanych szeroko w częściach samochodowych i maszynach przemysłowych.Ta jakość stali wymaga ścisłej kontroli jakości, ponieważ stal jest poddawana ciężkim warunkom pracy i wykorzystywana do specjalnych celów.Dlatego należy obchodzić się z nim bardzo ostrożnie, aby zapobiec skazom powierzchni.
 5. Walcówka na drut rdzeniowy z elektrodami otulonymi – W celu zagwarantowania ciągliwości walcówki przeprowadzana jest operacja powolnego chłodzenia walcówki oraz kontrola odchylenia specyfikacji technicznej.Wymagana jest precyzyjna kontrola elementów, aby zapewnić spawalność i jakość stopiwa.Pręty są stosowane do ogólnego drutu elektrodowego, do drutu do spawania łukowego w osłonie gazu CO2 oraz do drutu do spawania łukiem krytym.
 6. Walcówka ze stali wysokowęglowej — Walcówka ze stali wysokowęglowej wymaga mikrostruktury drobnego perlitu, aby zachować wysoką wytrzymałość i zapewnić ciągliwość drutu.Stal ta jest stosowana w linach stalowych, sprężynach precyzyjnych, drutach drutowych.Służy również jako druty zbrojeniowe do betonu sprężonego.
 7. Drut do kordu do opon – Ta jakość walcówki jest ciągniona do 0,4-0,15 mm.Kordy do opon są zwykle wykonane z walcówki ze stali wysokowęglowej.Stalowy kord służy do wzmacniania trwałości opon samochodowych.Ten rodzaj walcówki wymaga szczególnie czystej i wytrzymałej stali.
 8. Walcówka do stali o wysokiej wytrzymałości (HSS) – Ta stal typu prętów z betonu sprężonego jest używana do zbrojenia betonu w słupach telegraficznych i palach.Stal konstrukcyjna węglowa zawierająca śladowe ilości boru lub dużą ilość krzemu poddawana jest obróbce cieplnej wysokiej częstotliwości w celu wytworzenia walcówki tej jakości.W porównaniu ze stalą miękką, ten rodzaj stali ma wyższe granice sprężystości i mniejszą relaksację.
 9. Walcówka ze stali automatowej – w tym typie walcówka jest wykonana ze stali automatowej, do której dodawane są elementy automatowe, takie jak P, Pb, Bi i S.Ten rodzaj walcówki znajduje zastosowanie w precyzyjnych częściach samochodów oraz w elementach sprzętu AGD.
 10. Walcówka do drutu fortepianowego - Te walcówki są często używane do produkcji drutów o wysokiej wytrzymałości, drutu stalowego z betonu sprężonego (LRPC) o niskiej relaksacji i drutu muzycznego.Ta jakość walcówki wykonana jest ze stali wysokowęglowej o doskonałej ciągliwości włókien, wysokiej wytrzymałości i odporności na zmęczenie.
 11. Walcówka ze stali stopowej do zastosowań konstrukcyjnych maszyn – Walcówka wykonana z tej stali jest używana głównie do łączenia części mechanicznych, takich jak śruby i nakrętki o dużej wytrzymałości.Służy również do dostarczania siły napędowej.Jest to zwykle stal stopowa o wysokiej wytrzymałości dzięki dodatkowi pierwiastków stopowych, takich jak chrom, nikiel, molibden itp.

 

Pakowanie i wysyłka

Ogólne metody pakowania:

1. Pakowanie nago

2. Zapakowana blacha żelazna na obu końcach

SWRH82B SWRH70B Walcówka stalowa walcowana na gorąco do materiałów budowlanych 0

Szczegóły kontaktu
Xu

Numer telefonu : 86 13925553088